Hakkımızda

Hakkımızda

TEMA ÖZEL GÜVENLİK Hizmetleri; 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun ve uygulamasına ilişkin yönetmelik çerçevesinde faaliyet gösteren “Yüksek bilgi birikimi-Güçlü çözüm ortaklığı ve sorumluluk paylaşım” yapısıyla sektöründe kalite standartlarını sürekli yükseltmeyi amaç edinmiş lider konumundaki kuruluşlardan biridir.

Kanunlar-Yönetmelikler ve standartlar çerçevesinde iş sağlığını, güvenliğini ve müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hizmet gerçekleştirmek, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, sektörel Know-How birikimimizle müşteri odaklı ve şirket prensiplerimize uygun hizmet sunarak, duyulan güveni sürekli kılmak başlıca amacımızı teşkil etmektedir.

TEMA ÖZEL GÜVENLİK; dinamik, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin istek ve hassasiyetlerini doğru analiz ederek, hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların güvenliğini en üst düzeyde sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Özel güvenlik sektörünün ilk akla gelen ve tercih edilen firması olmaktır.

Sektördeki deneyimimiz ve yurt içinde birçok noktada yürüttüğümüz projeler sektörde seçkin bir konuma gelmemizi sağlamıştır. Güvenlikte "sadakat ve millilik" şartıyla hizmet vermekteyiz. Sektörün en deneyimli personellerinden oluşturduğumuz yönetim ve organizasyon kadrolarımız ile hizmetin "en iyisini" sunmak için azimliyiz. Hizmetin en iyisini sunarken başarımızın mihenk taşları "Misyon, Vizyon, Kalite Politikamız ve Deneyimimiz" dir.

Kalite Politikamız

Tema Koruma ve Özel Güvenlik olarak "Güvenliğinizin ana teması" sloganımızdan hareketle; İş ortaklarımıza odaklı yeniliğe ve değişime açık hizmet sağlamak , Kaliteyi tüm çalışanlarımıza ortak bir sorumluluk olarak empoze etmek, Projelerimiz de görev yapan personelimizin gelişimine profesyonel eğitimlerle katkı sağlamak, Kaliteden ödün vermeden mükemmel hizmet seviyesini yakalamak, Tema Koruma ve Özel Güvenlik benimsediği sosyal sorumluluk projelerine destek sağlamak.

Hakkımızda