Hizmetlerimiz

Kaba Temizlik - İnce Temizlik - Dış Cephe Temizliği - Peyzaj - Havuz Bakım - Gözetim Görevlisi - Resepsiyon - Karşılama 

 Güvenlik hizmetimiz öncelikle iş yeri keşfi, risk analizi, fiyatlandırma, personel ve ekipman temini, hizmet alımı aşamalarından geçer.

Müşterilerimizin gereksinimleri  doğrultusunda tespit edilen güvenlik açıkları dikkate alınarak TEMA KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK  tarafından, olası tehditlere karşı eğitim ve seminerler verilir. Ana TEMA’mız GÜVENLİĞİNİZ sloganıyla çıktığımız bu yolda temel amacımız sabotaj, yangın, hırsızlık, ve tesisteki işleyişe zarar verebilecek tüm olayların önüne geçebilmek adına ,donanımlı personel temin etmektir. . Tesisinizde ,  öncelikle can ve mal güvenliği  için tesis çevresinde de araştırma yapılır, alanın kapsamlı incelemesinden sonra risk analizi oluşturulur.

TEMA KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK ‘in deneyimli  personeli tarafından fiziki ve teknik olarak sağlanmaktadır. Giriş ve çıkış noktalarını kontrol etmek için manuel veya  kapı dedektörleri kullanılır. Güvenlik  kameraları ve ekibimiz sayesınde  temel önlemleri en doğru şekilde alarak ,tesisinizin giriş çıkışları kontrol altına alınır.

Eksiksiz ve etkin bir güvenlik hizmeti için, giriş noktalarında yaka kameralı personellerimizle kayıt altına alınıp, misafirlerin teyit kayıt kontrolü telefon veya tablet ile sağlanır . Personellerimiz belirlenen saat aralıklarıyla risk analizimizde de tespit edilen kritik noktalara yerleştirilmiş tur kontrol sistemi sayesinde  devriye atılır.

Elbette tüm bu aşamalar ISO 9001:2015 kalite standardına uygun olarak hazırlanmaktadır.

 İnsan gücü ve teknoloji kullanımı ile evinizi, ailenizi ve kendinizi güvende hissedeceksiniz.